close
Sansürsüz Müzik

Bazı şarkılar vardır, hayatımız boyunca onlara yüklediğimiz anlamlar ile hiçbir zaman unutamayız. Mesela Türkiyem şarkısı buna örnektir, yayıldığı dönem böyle bir şarkı için mükemmeldir ve herkes bu şarkıyı ezberlemiştir. Ama asıl bugün değinmek istediğim klipleri ile gündeme gelen şarkılar. Öyle ki daha önce adını bile duymadığınız şarkıların o kadar ilginç klipler ile yasak aldığını söyleyeceğim ki şaşıracaksınız. Genel tema olarak cinsellik gözükse de aslında uyuşturucu ve alkolün özendirici etkisi sert şekilde gözüküyor. Daha fazla lafı uzatmadan bu kliplere geçelim;

Thundercat – Oh Sheit, It’s X!

Müzik elektronik bir tarz. Genelde hafif partilerde, küçük kaçamaklarda çalınacak bir tarz. Neysem; Klipte bir kedi, uyuşturucu satıcı olan dişi bir kargaya giderek pazarlık yapmaya çalışıyor. Sonrasında Kargaya aşık olup onun ile sevişmeye çalışıyor. Gerçekten renkleri çok sert olan bir klip.

Smack My Bitch Up by The Prodigy 

1997’den beri bu klip benim kanayan yaramdır. Hem şarkı, hem de klip olarak ayrı ayrı sanat eseridir aslında. Klibinde bir erkeğin hayal ettiği her şeyi bir gün içinde yaşayan birinin hikayesi anlatılırken, şarkı aşırı sert bir uyuşturucunun geçiş süresini simgeliyordu.

Rammestein Pussy

Rammestein’i en azından bir kez duymuşsunuzdur. Her zaman farklı konular ile dikkat çekmeyi seviyorlar. En son Nemfomanyak filminin soundtracklerini hazırladılar. Neysem efendim, bu müzik grubunda olan bütün üyelerin seks fantazilerini bir klip ile yayınlamışlar. Sansür mü? Kim sayar sansürü?

Tags : +18 müzik videolarıEn Sexi Klipmüzikrammesteinsansür yoksansürsüzyasaklanan klipler listesiyasaklanan klipler sansürsüzyasaklanan klipler ve yasaklanma nedenleriyasaklanan klipler yabancıYasaklanan video klipleryasaklanmış video klipler sansürsüzyasaklı müzik klipleri
akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.