close
Kediler ve İnsanların yer değiştirmesi

Hepimizin hayatında kediler ile ilgili komik en az bir tane anı olduğundan eminim. Kimimiz kedileri bir dost bilerek yuva açıyoruz, bazılarımız en azından sokakta onlara yemek bırakıyoruz. Kedi videoları izliyor gülüyoruz, Mart ayı geldiğinde uykusuzluktan bitiyoruz. Fakat yine de bu kedilerin yapısını ya da yaptıklarını anlamamız için yetersiz kalıyor. Manfried the Man serisi ile Caitlin Major kedilerin yapısını ve yaşayışını anlamamız için bizi farklı bir pencereye sürüklüyor. Eğer kediler ve insanlar rol değiştirirse sizce ne olurdu sorusuna yanıt vererek perspektifimizi genişletmeye çalışıyor. Yazının en altında Caitlin Major’un Instagram hesabını da tabi ki siz değerli okuyucularım ile buluşturacağım.

Sizi daha fazla bekletmeden Caitlin Major ve hayal dünyası ile baş başa bırakıyorum. Şimdiden uyaracağım, orada olan insan kılığındaki kediyi bile sevmek isteyeceksiniz.

Tags : insanlar kedilerin yerine geçersekedi çizimlerikedi karikatürkediler ve insanlarkediler ve insanlar yer değişirsekomik kedi çizimleri
akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.