close
Ne, Ne Değildir?

İnternetten İlan Bulmanın Yeni Adresi: ivyo.com

ivyo.com

İnternetten İlan Bulmanın Yeni Adresi: ivyo.com

Günümüzde her ihtiyacımız için farklı iş yerlerine gitmek yerine bütün ihtiyaçlarımız için büyük bir süper markete gidiyoruz. Hem fiyatları daha uygun oluyor hem de bütün ihtiyaçlarımızı tek bir yerde karşılayabildiğimiz için, zaman kaybetmekten kurtuluyoruz. Bugün internette oluşabilecek ihtiyaçlarımız için de aynı durum geçerli. Araba ilanlarına bakmak için farklı bir sitede araştırma yapmamız gerekiyor ya da uygun fiyata ve kampanyalı alışverişleri öğrenmek için en azından birkaç saatimizi ayırmamız gerekiyor, tr.ivyo.com ise bize bu konuda olan ihtiyaçlarımızı tek bir yerde topluyor. Hem farklı internet sitelerinde ayıracağımız zamandan tasarruf etmek hem de gelişmiş arama motoru sayesinde farklı internet sitelerinde olan bütün ilanlara da erişim sağlayabiliyorsunuz.

Ivyo Sitesi Ne Hakkında?

Araba, ev, arsa, çeşitli internet kampanyaları, uçak, yat, ikinci el ve sıfır çeşitli ürünler; Kısaca internetten alışveriş ya da fikir almak istediğiniz bütün ürün grupları ile ilgili bütün ilanların ve bilgileri tek bir adreste toplandı. Siz hem zamandan tasarruf edeceksiniz hem de çok kısa süre içerisinde aradığınız ürün hakkında alternatif seçeneklere sahip olacaksınız. Yapmanız gereken sadece aradığınız ürünü tr.ivyo.com adresinde olan arama sekmesine yazmak. Sonrasında kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanı belirleyip, satıcı ile irtibat kurmanız gerekecek sadece. Bugün tr.ivyo.com sayesinde, bir çok arama motoru ile eşgüdümlü çalışan sistemimizden faydalanabilir ve tek tek farklı sitelerde gezmek yerine tek bir site üzerinden bütün ilanlara ulaşabilirsiniz.

 

ivyo.com şuan Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Yakın bir zamanda tüm ülkelerde hizmet verecek hale geleceğini bizlere gösteriyor.

akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.