close
İnternetten Para Kazan

İnternet üzerinden artık home ofice şeklinde çalışabileceğiniz bir çok iş bulunmakta. İnternetten para kazandım diyen bir çok insanın bildiği bu örnekler, her geçen gün artmaktadır. Bu iş tarzlarına örnek olarak internet üzerinden yapılan E-Alışveriş sitelerinin müşteri hizmetleri ya da makale yazarlığı gibi bir çok yeni iş sektörü bulunmakta. Doğru yerlere başvuru yaparak ve doğru mesleki isimlerden oluşan aramaları yaparak, kısa sürede dışarıda çalışmaya bile ihtiyaç duymadan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ücret Karşılığı Makale Yazarlığı

Makale yazarlığı bir çoğunuzun bildiği gibi bir meslek değil aslında. Size sunulan belirli bir konu hakkında 100-150-200-300-400-500-1000 kelime arasında yazı yazmanız beklenmektedir. Bu yazı için temel şart özgün olması ve Türkçe dil kurallarına uygun olmasıdır. Örneğin size “İnternet Üzerinden Para Kazanmak” ile ilgili 200 kelimelik bir makale yazmanızı isterlerse, tam da şu an okuduğunuz bir yazıya benzer bir yazı yazmanız beklenecektir. Genel hatları bu şekilde olup, 100 kelimesi 1 TL karşılığında genel olarak yapılmaktadır. Ancak bazı yetenekli arkadaşların günde 100 kelimeden, 100 tane makale çıkartması gibi durumlar ortaya çıktığı için, fiyatlar bazen oldukça düşmektedir. Ama 100 kelimesi 1 TL’nın altında tamamen emek sömürüsü olacaktır.

Siz de eğer en azından Türkçe bilginize güveniyorsanız, bir kaç hafta için denemenizde fayda vardır. Burada sizin dikkat etmenizi bekledikleri bir kaç konu daha var. Mesela anahtar kelime ve alt başlık gibi faktörler mevcuttur. Anahtar kelime yazı içerisinde yer almasını istedikleri cümlelerdir. Bunun sebebi de Seo uyumlu yazı ortaya çıkartmaktır. Seo ise Google üzerinden arama motorlarında üst sırada çıkmanızı sağlayan bir faktördür. Detaylı bir konu olduğundan şimdilik derinlemesine giremeyeceğim.

İnternet Üzerinden Müşteri Danışmanlığı

İnternet üzerinden artık bir çok site ofise gelmelerine gerek duymadan bir çok personel işe almaktadır. Burada ki temel faktör işe alınan kişilerin düzgün şekilde iletişim kurmaları ve güvenilirlikleri. Bu yüzden referanslar bir noktaya kadar büyük önem arz etmektedir.

Genelde iş veren kurumlar Yemek Sepeti, İddia siteleri, Uluslararası Kumar Siteleri gibi kurumlardır. Burada siz müşteri hizmetleri olarak siteyi ziyaret eden kişilere hizmet vermektesiniz. Her türlü problemlerine yardımcı olmak için en ince ayrıntısına kadar detaylı bir eğitim alıyorsunuz. Sonrasında çalıştığınız saat başına ya da aylık ücret karşılığında tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak sigortalı şekilde çalışıyorsunuz. Kolay gibi görünmekle birlikte göründüğü kadar kolay değildir maalesef.

Kendi İnternet Sitenizi Oluşturun

Kendi internet sitenizi oluşturarak internetten para kazanmak en mantıklı seçenektir. Çünkü burada iş veren sadece kendiniz olacaksınız ve siteniz için kendiniz emek harcayacaksınız. Başka bir insanın himayesinde olmak yerine doğrudan kendiniz için çalışabileceksiniz. Burada Google reklamları gibi bir çok alternatif reklam ile kendinize gelir kapısı oluşturabilirsiniz. Sadece başarılı ve iyi yaptığınız bir alan seçerek bir an önce bu saha da kendinize uygun bir yer bulun.

Tags : evde para kazanmakevde para kazanmanın yollarıevden para kazanmakİnternetİnternet Üzerinden Para Kazanİnternetten Para Kazaninternetten para kazanmainternetten para kazanma ekşiinternetten para kazanma oyunlarıinternetten para kazanma siteleriinternetten para kazanma yalanıinternetten para kazanma yollarıinternetten para kazanmakinternetten para kazanmak haram mıinternetten para kazanmak istiyoruminternetten para kazanmak mümkün müMakale YazarMüşteri HizmetleriPara Kazanpara kazanmak için ne yapmak lazımpara kazanmak isteyen ev hanımları
akol

The author akol

1 Comment

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.