close
Samsun Yamaç Paraşütü, Kadir Mert.

Samsun Hayvan Gönüllüleri 20 Mayıs tarihinde Canik-Gültepe üzerinde olacak etkinlikte, hayvanlar için yiyecek temin edecek iki kişiyi ücretsiz uçuracak.

Samsun Hayvan Gönüllüleri yine adından söz ettirecek bir proje ile toplanıyor. 20 Mayıs 2017 tarihinde Canik Gültepe de Samsun Yamaç Paraşütü Spor Kulübü ile düzenlenecek uçuş organizasyonunda, hayvanlar için mama getirecek iki şanslı kişi yapılacak çekiliş ile ücretsiz şekilde yamaç paraşütü ile uçuş tecrübesi yaşayabilecekler.

Samsun Yamaç Paraşütü, Çağlar Çor ve Köpek.

Samsun Yamaç Paraşütü Spor Kulübü daha önce engelli bireyler için benzer organizasyonlar yaptılar. Etkinliğe katılacak pilotlardan Anıl Kölmük “Bu tür etkinlikler sayesinde, hayvanların ihtiyaçlarına karşı insanların duyarlılıklarını uyandırmayı hedeflediklerini” söyledi.

Samsun Hayvan Gönüllülerinden Ebru Akgül ise “Samsun içerisinde olan sokak hayvanlarına empati kurmak için bu yola çıkıyoruz” dedi. Etkinliğe katılış tamamen ücretsiz olarak gerçekleşecek, katılan kişiler arasında yapılacak kura ile iki kişi ücretsiz şekilde yamaç paraşütü ile uçuş deneyimi yaşayacak.

Tags : samsun hayvan gönüllülerisamsun paraşütsamsun uçuşsamsun uçuş etkinliğisamsun uçuş etkinliği için toplanıyorsamsun yamaç paraşütü
akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.