close
yılbaşı için hediyeler

Yılbaşı yaklaşıyor. Çam ağacı, süsleri, hindisi, yaş pastası derken bir çok hazırlık da bizleri bekliyor. Bu tür hazırlıkların yanında sevdiklerimiz için hediye almamız da gerekiyor. Biz de sizlere yılbaşında sevdikleriniz için alabileceğiniz birkaç tane hediye tavsiyesi hazırladık. Şimdiden yeni yılınızı kutlayarak, en güzel zamanların sizin ile birlikte olmasını umuyoruz.

Sevgiliniz için hediye seçmek diğerlerinden daha zor. Biz de size bu konuda verebilecek birkaç tavsiye hazırladık. Öncelikle ne kadardır birlikte olduğunuz çok önemli. Ona göre alacağınız hediye daha da değerlenecek ya da basitleşecek. Daha yeni tanıştıysanız ve birkaç haftadır birlikteyseniz size tavsiyemiz, küçük basit ama kalıcı hediyeler. Çiçek gibi solacak bir hediye yerine çabuk adaptasyon sağlanacak eşyalar tercih edilebilir.

Ona özel bir çizim yaptırabilirsiniz. En çok bağlantılı olduğu eşyası ile ilgili bir yan eşya ona hazırlayabilirsiniz.

Uzun süredir birlikteyseniz, işiniz daha kolaydır. Mesela karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarını daha iyi bildiğiniz için daha gerekli hediyeler alabilirsiniz.

Karşınızdaki kişi mesela iki üç yıldır aynı montu giyiyorsa ona yeni bir mont alabilirsiniz. Ya da sürekli  aynı atkıyı takıyorsa, yeni bir atkı alabilirsiniz. En kaliteli seçim ama takılardadır. Takılara kendiniz ile ilgili bir maneviyat da yükleyerek daha da değerli hale getirebilirsiniz. Mesela alacağınız takıya sizin en sevdiğiniz renk ile ilgili bir taşta koyarsanız, o her o takıya baktığında aklına siz geleceksiniz.

Yılbaşında Aile İçin En Güzel Hediyeler

Aileye hediye almak daha kolaydır. Onlar bizdir, biz de onlarız. Buna göre seçeceğimiz hediyeler konusunda daha yapıcı ve daha kalıcı hediyeler seçebiliriz. Doğrudan ihtiyaç analizi yapmak yerine onlar için lüks sayılabilecek bir kaliteye de gidebilirsiniz. Bütçe de sınır sizsiniz. Buna göre de davranmak daha doğru olacaktır. Ama çıtayı belirleyecek olan sizsiniz.

Anneniz için; ona yeni bir televizyon alsanız bile bu onun için şahsi bir hediye olacaktır. Onun ihtiyaçlarını doğru belirleyerek başlayabilirsiniz. Doğru analiz yapmanız annenizin kalbine giden en iyi yoldur aslında.
Babanız için; Babalar klasiktir. Sert görüntü altında aslında yumuşacık bir kalp vardır. Onlar yapıcı hediyeler yerine var olan düzeni daha da düzeltecek hediyelere bayılırlar. Mesela yeni bir araba yerine arabanın dikiz aynasına asılacak bir süs bile onları etkileyebilir. Onların duygusal olarak bağlantıda olduğu eşyaları seçin ve onlara sizin ile ilgili bağlantıları koyabileceği bağlantılar koyun.
Kardeşiniz için; onlar sizi dünya da en iyi tanıyan kişilerdir aslında. Siz onları düşündüğünüzü göstermeniz bile yeterli olacaktır. Buna göre çalışarak hareket edin. Çünkü onlar sizi, siz onları düşünmeden önce düşüneceklerdir. Amacınız sadece bu olmalı.

Tags : aile hediyeyılbaşıyılbaşı hediyeyılbaşı hediyeleriyılbaşı için en ucuz hediyeleryılbaşı için hediyeyılbaşında alınabilecek ucuz hediyeleryılbaşında ne alınır
akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.