close
Küba da Kanser Aşısı

Küba da Kanser için yapılan araştırmalar sonunda sonuç verdi. Küba kanser için bir aşı bulduğunu dünyaya duyurdu. Yapılan araştırmalar sonucunda kanserin son aşamasına giren hastaların aşı kullanımı ile birlikte ekstradan 6 ay daha hayatta tutulabildiğini ve hatta tedavi edilebildiği ortaya çıktı. Küba kanser tedavisi tamamen ücretsiz.

Tamamen Ücretsiz Kanser Tedavisi

Küba Sağlık Bakanlığı Cimeavax adı verdikleri aşıyı tamamen ücretsiz şekilde tedaviye ihtiyaç duyan insanlara paylaşacağını açıkladı. Bu mucize ilaç için Türkiye’den de onlarca kanser hastası tedavi için Küba’ya gitmeye karar verdi. İlaç etkisini Truva Atı şeklinde ortaya çıkartıyor. Aşı kanserli hücrelerin içine girerek onları içerisinden yok etmeye başlıyor.

60 yaşın altında olan hastalar için özellikle tavsiye edilen aşı için hiçbir beklentisi olmayan Küba’lı sağlık yetkililerinin, tek temennisi hastaların sağlığına bir an önce kavuşması şeklinde. Yüzde yüz tedaviyi maalesef vermeyi hala iddia edemeyen aşı, hastaların en azından yaşam süresini uzatacağını garanti ederek iddiasını sürdürüyor. Bilinen bir yan etkisi araştırma sürecinde ve hastaların üzerinde gözükmediğini de belirtmemiz gerekmektedir.

Tags : aşıCimeavaxilaçkanserkanser aşısıkanser aşısı türkiye ofisikanser kübakanser tedavi yöntemlerikübaküba akciğer kanseri aşısıküba kanser aşısıküba kanser tedavisiküba sağlık turuküba'da kanser tedavisi olanlarkübada kanser tedavisikübada kanser tedavisi 2017kübaya kanser tedavisi için nasıl gidilirtedavi
akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.