close
Haluk Levent

Haluk Levent ismini hayatınızda en az bir kez duyduğunuzdan eminim. Ama doğum yılınız seksenler veya doksanlar civarındaysa eğer, siz de potansiyel bir Haluk Levent aşığı olabilirsiniz benim gibi… Konuyu çok uzatmayacağım, Haluk Levent çoğunuzun bildiği gibi branşında çok güçlü bir insan olsa da yaptığı hatalı seçimler yüzünden hiç bir zaman hak ettiği yere gelmeyi başaramamış bir insandır. Ancak ülkemizin 16 Nisan 2017 yılında yaşayacağı referandum ile ilgili olarak kendisi de fikrini belli etmek adına, İzmir Marşını okumuş. Burada bazıları, siyasi bir mesajdan çok reklam çalışması yaptığını söyleyebilir. Ama çoğu sanatçının yaptığı gibi güçlü kesime reklam çalışması yapmak yerine neden güçsüz kesime yapsın ki? Bazı şeylerin farkında olarak, kendisini özgür bir irade ile fikirlerini paylaştığı için tebrik ederim.

2014 yılı olması lazım, tam olarak emin değilim. İstanbul Levent de bir alış-veriş merkezinde tezgahtar olarak çalışıyorum. Markanın ismini vermek pek doğru gelmiyor, o yüzden sadece bir Jean firması olduğunu söylemek ile yetineceğim. Kendisi çalıştığım dönem içerisinde bir iki kez müşterim oldu. Ben o zaman neden beklenen yükselişi yapamadığını fark ettim. Haluk Levent de “Sanatçı Egosu” olarak anlatılan duruş ile ilgili hiç bir şey yoktu. Fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmıyor, sohbet davetlerini de kibar bir şekilde kabul ediyordu. Mağaza da prim sistemi ile çalıştığımı söylediğimde, bir iki müşteri ile kendisi ilgilenmeyi bile teklif etti, gerisini siz düşünün.

Bugün de kendisi Cumhuriyet ile ilgili fikrini özgürce belirtmiş. Kendisine buradan teşekkür ediyorum, benim gibi yüzlerce kişinin duygularına ve düşüncelerine tercüman olduğu için, sizi de çok sıkmadan şarkının linkini alta bırakıyorum. Siz de fikirlerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz.

Tags : 16 nisan halukcumhuriyethaluk leventhaluk levent izmirhaluk levent izmir marşıizmir marşıreferandum
akol

The author akol

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.